Наша адреса: (детальнiше )
Вул. Московська 46   з 7:30 до 20:00, Субота: з 7:30 до 17:00
Пр. Богоявленський 340/2   з 7:30 до 17:00, Субота: з 7:30 до 16:00

УЗД судин нижніх кінцівок 2023.06.10    8:57

Ваші ноги втомилися? У вас бувають судоми м’язів, чи можливо у Вас змінився колір шкіри і з’явилася хворобливість, особливо до вечора? Давайте разом спробуємо розібратися, чому так буває.

Судинні патології, що ведуть до атеросклерозу та варикозу, зустрічаються у багатьох людей. Напевно, кожна третя, а то й кожна друга людина сьогодні страждає на варикозне розширення вен ніг або схильний до нього. Це стало справжнім лихом, особливо якщо врахувати, яким навантаженням зазнають наші ноги у сьогоднішньому цивілізованому світі. Особливу увагу до вен слід виявити тим, чия професія пов’язана із тривалим перебуванням на ногах, оскільки це провокує варикозне розширення вен. До групи ризику потрапляють також люди, які ведуть малорухливий спосіб життя, зловживають курінням та їжею, багатою на холестерин. Під час вагітності відбувається велике навантаження на судини нижніх кінцівок, що призводить до розвитку варикозного розширення вен.

Під патологічним струмом крові у вені мається на увазі порушення кровообігу у венозній системі. У нормі за венозною системою здійснюється відтік крові від органів. Щоб кров підтримувалась і постійно не стікала назад вниз, у венах є клапани, які щільно стуляються і не дають крові падати вниз. При порушенні такого кровотоку відбувається постійне переповнення вен кров’ю, внаслідок чого вена збільшується в діаметрі, і клапани роз’їжджаються і не підтримують кров.

Методи сучасної флебології сьогодні дають чудову можливість зупинити захворювання, усунути якийсь косметичний дефект. Чи варто доводити недугу до критичного стану, якщо є шанс діагностувати хворобу на ранньому її етапі і позбутися цих неприємних проблем?

Найкращий спосіб діагностики хвороб судин – УЗД вен та артерій. Ультразвукова діагностика показана всім, хто має проблеми з судинами. Якщо у вас є хоч один із цих симптомів, звертайтеся за консультацією до фахівця.

Показання до УЗД судин:
УЗД вен нижніх кінцівок. Якщо у Вас набрякають ноги, більше до вечора, є нічні судоми в гомілках, варикозні вени, ноги сильно втомлюються до вечора, ночами є потреба весь час рухати ногами (синдром неспокійних ніг) – Вам показано УЗД вен нижніх кінцівок. Це дослідження показано також при підозрі на венозний тромбоз (біль в нозі і набряк), наявність варикозної хвороби у родичів та ін.

УЗД артерій нижніх кінцівок.Якщо при ходьбі на певну дистанцію – від 50 до 1000 м у Вас виникають болі в одній або обох гомілках (кульгавість, що перемежується) – Вам показано УЗД артерій нижніх кінцівок. УЗД артерій рекомендується також при цукровому діабеті, при нічних болях у стопі і пальцях, коли опускання ніг з ліжка дає зменшення болю та ін.

Детальна процедура вивчення всіх венозних судин нижніх кінцівок може тривати 45-60 хвилин. Спеціальної підготовки до дослідження не потрібне.

Під час процедури визначається стан просвіту вен та візуалізуються клапани, проводиться кілька функціональних проб, які визначать напрямок руху крові по венах, наявність патологічних скидів крові у зворотному напрямку, а також дадуть уявлення про стан кровотоку, анатомічні особливості. І тільки після цього можна говорити про правильність постановки діагнозу та призначення відповідного лікування. Рання діагностика дозволяє усунути венозну недостатність та максимально відстрочити або уникнути необхідності хірургічного лікування.

Ультразвукове дослідження судин проводять як для діагностики, а й у профілактичних цілях. УЗД судин дозволяє діагностувати патологію артерій та вен на ранній стадії захворювання, коли ще протікає безсимптомно. Досвідчені фахівці клініки «Валео» готові провести обстеження у максимально комфортних умовах для пацієнта з використанням найновішого ультразвукового обладнання та надати відповідні рекомендації.

Записатися на УЗД можна зателефонувавши за телефоном (0512)76-74-78, моб.098-459-70-80

Записатися на прийом

ПIБ*

Ваш e-mail

Контактний телефон *

Коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти

Миколаїв, вул.Московська, 46а
Телефони:
(0512) 47-38-28,
(0512) 76-74-78,
050 755 96 37,
E-mail: info@valeo.ua
Понеділок - п'ятниця з 7:00 до 20:00
Субота з 7:30 до 17:00
Неділя вихідний

Миколаїв, проспект Богоявленський, 340/2
Телефони:
(0512) 64-10-79,
(050) 840-17-03,

E-mail: info@valeo.ua
Понеділок-п'ятниця: з 7.00 до 17:00
Субота з 7:30 до 16:00
Неділя вихідний
Перерва з 13:00 до 13:30