Ви можете обрати найбільш зручний для Вас по розташуванню один з наших центрів. Будні дні: з 7.30 до 20.00 год. Субота: з 7.30 до 17.00 год. Працюємо без обіду. Прийом матеріалу для лабораторних досліджень проводиться щодня, крім неділі, з 7.30 до 11.00 год. Як підготуватися до лабораторних досліджень, ви можете прочитати нижче, в розділі “ Правила підготовки до лабораторних досліджень”.
Терміновий аналіз ПЛР Коронавіруса (Covid-19) назофарингеальний зішкріб
Прийом аналізів з 7.30 до 12.00! (суббота до 10.00!)
термін виконання : 8 годин
Вартість 1700 грн
ПЛР Коронавіруса (Covid-19) назофарингеальний зішкріб
Прийом аналізів з 7.30 до 14.00
Термін виконання 1 рабочий день (результат наступної доби з 16.00)
Вартість 1000 грн
Для замовлення бланка англійською мовою мати при собі закордонний паспорт.
Підготовка : за 3 години до здачи мазків из носа не користуватися краплями для носа, не застосовувати спреї і не промивати ніс.
Ви можете зателефонувати в наш центр за телефоном, записатися до нас на прийом через онлайн-заявку на нашому сайті, з допомогою чату «жівосайт», або прийти безпосередньо в центр. Вам підберуть оптимальний для Вас час і день запису.
Якщо у Вас виникнуть додаткові питання – ми завжди раді на них відповісти за телефонами: (0512) 76-74-78, +38 (050) 755-96-37 та +38 (098) 459-70-80.
Ви можете оплатити послуги центру як за готівковим, так і за безготівковим розрахунком.
Передбачена гнучка система знижок на лабораторні дослідження:
-
- • 10% — вагітним жінкам (при наявності медичного підтвердження (напрямки) із зазначенням терміну вагітності);
-
- • 10% — дітям до 14 років;
- • 10% — медичним працівникам (при наявності підтверджуючого документа з місця роботи);
Дисконтна програма
• 5% — при одномоментної оплаті на суму більше 5000 грн; 7500 за рік
• 7% — при одномоментної оплаті на суму понад 6000 грн; 9000 за рік
•10% – при одномоментної оплаті послуг на суму понад 7000 грн; за рік 10 000
При обстеженні враховуються індивідуальні фактори ризику і даються необхідні рекомендації, що дозволяють вчасно вплинути на ці ризики.
Залежить від мети, яка ставиться при обстеженні.
ПЛР – полімеразна ланцюгова реакція. Це високочутливий метод визначення збудника бактеріальної або вірусної інфекції в організмі. Він заснований на визначенні специфічної структури ДНК (генетичного коду) кожного мікроба чи вірусу. Вірусні інфекції можна виявляти відразу після зараження, за тижні або місяці до того, як проявляться перші симптоми. Метод ПЛР незамінний для виявлення латентних (прихованих) і хронічних інфекцій. Ця особливість дозволяє виявити бактерії і віруси, патогенні людині, які неможливо побачити в мазку або визначити методом ІФА. Крім того, з його допомогою можна визначити кількість копій збудника (кількісний і Напівкількісний ПЛР аналіз), що дуже важливо при спостереженні в процесі лікування, так як це дозволяє оцінити якість терапії.
Основні особливості і переваги методу ПЛР:
• 100% специфічність, тому що кожен збудник має унікальний фрагмент нуклеїнових кислот;
• висока чутливість;
• можливість визначити кількість копій збудника (дозволяє оцінити якість терапії);
• можливість одночасної діагностики декількох збудників;
• швидкість отримання результату і повна автоматизація.
Імуноферментний аналіз, або ІФА – це лабораторний імунологічний метод якісного визначення і кількісного виміру антитіл до різних збудників інфекцій, неспецифічних (універсальних) імуноглобулінів, кількісного виміру гормонів.
Метод ІФА має високу чутливість і специфічність, яка в даний час складає більше 90% і дозволяє визначити реакцію організму пацієнта на інфекційний процес.
Тест-системи для імуноферментної діагностики виявляють широке коло різних інфекцій: ВІЛ-інфекція, вірусні гепатити, цитомегаловірусна, герпетична, токсоплазмова і ін.інфекції.
Для діагностики інфекційних захворювань, в тому числі що передаються статевим шляхом, використовуються три класи імуноглобулінів: M, A, G.
Завдяки тому, що імуноглобуліни різних класів виробляються в певній послідовності, за допомогою ІФА можна діагностувати інфекцію на різних стадіях, і відслідковувати динаміку розвитку процесу.
Послідовність вироблення імуноглобулінів (Ig) різних класів наступна:
• Першими з’являються IgM-антитіла. Як правило, це відбувається через 1-3 тижні з моменту зараження. Час виявлення антитіл залежить як від самої інфекції, так і від особливостей імунної системи конкретної людини. З’являються симптоми гострої інфекції. Виявлення IgM-антитіл в аналізі вказує на наявність гострої фази захворювання або на загострення хронічних інфекційних захворювань.
• Через місяць починають вироблятися IgA-антитіла, основна частина яких концентрується на слизових оболонках, де реалізується їх захисна функція.
• Останніми з’являються IgG-антитіла, як правило, на 4-му тижні з моменту зараження. Після лікування хламідіозу, мікоплазмозу, трихомоніазу їх рівень значно знижується, так як імунітет проти цих захворювань не розвивається.
Слід звернути увагу на те, що виявлення імуноглобулінів (IgM, IgА, IgG) вказує тільки на наявність антитіл, а не на наявність збудника. Тому в деяких випадках імуноферментний аналіз може давати і помилкові результати – як хибнопозитивні, так і помилково негативні. Однак специфічність кращих тест-систем ІФА в даний час наближається до 100%.
Переваги ІФА – можливість діагностики через 1-3 тижні після контакту зі збудником інфекції, можливість простежувати динаміку розвитку процесу, швидкість і зручність в роботі.
ІФА – відноситься до непрямих методів діагностики, дозволяє визначити імунну відповідь організму на збудника, а не сам збудник.
Визначити, який краще здати аналіз для діагностики, в кожній конкретній ситуації може тільки лікар, який призначає обстеження. Для комплексної оцінки інфекції, в деяких випадках, може знадобитися як виявлення самого збудника (ПЛР), так і визначення антитіл до нього в організмі пацієнта (ІФА), з подальшим контролем після проведеного лікування.
За допомогою даного методу діагностики можна отримати наступні дані:
• кількість лейкоцитів
• кількість еритроцитів
• склад мікрофлори
• наявність збудників гонореї, трихомоніазу, кандидозу (молочниці), гарднереллеза.За кількістю лейкоцитів отримують інформацію про наявність запалення. Присутність еритроцитів в мазку говорить про домішки крові в виділеннях. Зміна нормальної мікрофлори може вказувати на наявність інфекцій, що передаються статевим шляхом та / або дисбактеріозу.При будь-яких відхиленнях від норми в загальному мазку пацієнтам призначаються додаткові лабораторні дослідження: посів виділень на умовно патогенну мікрофлору, посіви на специфічні збудники інфекцій (наприклад, мікоплазмоз, уреаплазмоз, гонорею), ПЛР, ІФА та інші обстеження за показаннями.
Бактеріологічний посів (культуральне або мікробіологічне дослідження) – лабораторне дослідження, при якому біоматеріал, в якому імовірно можуть знаходитися патогенні мікроорганізми, поміщають в сприятливу для їх розмноження середовище при певних температурних параметрах з подальшою оцінкою результатів і визначенням чутливості до антибактеріальних препаратів. Метод цінний для визначення умовно-патогенної і патогенної мікрофлори.
Цим методом визначається не тільки кількість збудника, але його чутливість до антибіотиків у пацієнта, якому проводився аналіз, що дозволяє індивідуально підбирати препарат для лікування. Матеріал для дослідження може братися з будь-якого місця, доступного для взяття біоматеріалу (всі слизові оболонки, випорожнення пацієнта, сеча, кров, спинномозкова рідина, отримана під час діагностичних і лікувальних процедур, виділення з рани або інфікованого ділянки). Терміни виконання різні – від декількох днів до 1 тижня (залежать від визначеного збудника).
Перевагою культурального методу є відносно висока специфічність дослідження і можливість індивідуального підбору антибактеріального препарату для лікування пацієнта і облік його ефективності.
• чітко і конкретно Ваші скарги, як давно почалося Ваше захворювання;
• що, на Вашу думку, могло стати причиною захворювання або погіршення здоров’я;
• які захворювання Ви вже перенесли: травми, операції, переливання крові, щеплення, лікування зубів і т.д .;
• яке лікування Ви отримували, які препарати приймали, яка була ефективність цих препаратів, чи були побічні явища;
• чи є у Вас алергія на певні ліки;
• які препарати, і в якій дозі Ви приймаєте в даний час;
• чи є у Вас алергічні реакції на харчові продукти;
• зміни маси тіла, коливання артеріального тиску, підвищення температури тіла і т.д.
В окрему папку бажано збирати результати лабораторних досліджень, рентгенівські знімки і всі інші документи, які стосуються Вашого здоров’я або які лікар видає Вам на руки.
• При обстеженні вагітних обов’язковим є вказівка точного терміну вагітності, вага.
• Чоловікам дослідження PSA проводиться до ректального огляду уролога або через 7-10 днів після нього.
• Ряд лікарських препаратів впливає на рівень гормонів в крові (з цього питання потрібно проконсультуватися з лікарем).
• Для досліджень на інфекції методом ІФА можливий легкий, нежирний сніданок.
• Дослідження крові на біохімічні показники та загальний аналіз крові – натщесерце або через 2 години після останнього прийому їжі;
• Для визначення вмісту ліпідів (β-ліпопротеїди, тригліцериди, холестерин) дослідження має проводитися строго натщесерце, вечеря в попередній день не пізніше 18-00 годин з виключенням жирної їжі;
• Для жінок небажано здавати сечу в період менструації; в разі наявності виділень із статевих органів бажано закрити піхву тампоном.
• Тривале стояння сечі призводить до зміни фізичних властивостей, розмноженню бактерій і руйнування компонентів осаду сечі. Сильне охолодження може привести до випадання розчинених солей в осад.
• При здачі крові потрібно виключити фактори, що впливають на результати досліджень: фізичне напруження (біг, підйом по сходах), емоційне збудження. Тому перед процедурою слід відпочити 10-15 хвилин в приймальні, заспокоїтися.
• Кров на аналіз здають до початку прийому лікарських препаратів (наприклад, антибактеріальних і хіміотерапевтичних) або не раніше ніж через 3 дні після їх скасування (якщо інше не призначено лікарем). Кров не слід здавати після рентгенографії, ректального дослідження або фізіотерапевтичних процедур.
Если утром сдать общий анализ крови , когда он будет готов?
В рабочем порядке общий анализ крови будет готов в 19.00, срочное выполнение – 40 минут.
В рабочем порядке анализ будет готов к 19.00, срочное выполнение – 40 минут.
В рабочем порядке анализ будет готов к 19.00, срочное выполнение – 40 минут
Как зовут вашего врача остеопат?
В нашем центре ведет прием врач остеопат, кандидат медицинских наук Борулько Дмитрий Николаевич.
Записаться на прием в 16 лет без родителей, возможно?
Медичний центр справляє приємне враження. Робили ЕКГ та здавали аналізи, все швидко і на високому рівні. Єдине не зрозуміло, чому навіть в АТБ продавці навчились розмовляти державною мовою, а адміністратори у Валео ні?
Прийшла на лікуваня,чи слухати мову!
Чи лікують у вас безпліддя? Цікавить консультації для подружжя.
Так,Євгенія, наші гінекологи лікують безпліддя. Попередній запис за телефонами 76-74-78, 0984597080
ДД. Придерживаются ли Ваши врачи принципов доказательной медицины и проверяет ли клиника своих врачей на придерживания принципов?
На сайтах других клиник по описанию лечения уже становится ясно, что они фуфломицины назначают.
Добрый день! На каком именно оборудовании ПЦР проводятся исследование. Интересует производитель. Спасибо!
Здравствуйте!CFX96
Скажите пожалуйста,если сдать анализ РНК COVID-19 методом ПЦР в пятницу утром в субботу можно забрать результат?И делаете ли вы перевод на английский и русский языки?Спасибо
Скажите пожалуйста, какая цена пакета ведения беременности?
Здравствуйте, Вера! Стоимость первичного приема гинеколога от 340 грн до 680 грн ( в зависимости от количества исследований, проведенных на приеме: мазок на флору, ПАП тест, видеокольпоскопия шейки матки с цветными снимками, разовые инструменты), также нужно будет пройти рекомендуемое обследование для постановки на учет. Стоимость последующих посещений гинеколога 310 гр. Количество посещений врача при нормально протекающей беременности 10-12 раз. При необходимости также можно получать консультации и других специалистов ( стоимость 310 грн). Ведение беременности проводится с выдачей обменной карты, больничного листа или справки для оплаты отпуска по беременности и родам. Контактные телефоны центра 76-74-78, 098 459 70
С ув.администратор
Делают у вас УЗИ ахиллового сухожилия,
Здравствуйте, Лидия!На данный момент такую услугу не проводим.
Здравствуйте, такой вопрос, если мне назначили день выдачи анализов и я по личным причинам не смог приехать и забрать его, можно ли на следующий день приехать и забрать его?
Здравствуйте,Денис!Да,конечно,можно.
Подскажите, пожалуйста, сколько стоит анализ крови из вены по формуле (или он вроде ещё развёрнутый называется)?
Здравствуйте, Карина! Стоимость общего анализа крови с мануальным подсчетом лейкоцитарной формулы 160 грн, взятие крови – 30 грн.
Сколько будет стоить тест обнаружения ЗППП ? Инфекции/спид/гепатиты и тд.
Для мужчины/женщины
Здравствуйте, Дмитрий! Стоимость одной инфекции методом ПЦР 160грн, разовые инструменты для взятия материала 30 грн, есть комплекс 5 инф- 370 грн , гепатит В- 180 грн, С -220 грн, ВИЧ – 205 грн, сифилис – 160. Для более подробной информации свяжитесь с администратором центра по тел 76-74-78, 0984597080
Здравствуйте! Сколько будет стоить стандартный набор:общий анализ крови, анализ крови на сахар и общий анализ мочи? Спасибо за ответ.
Здравствуйте, Виктор! Общий анализ крови с лейкоцитарной формулой -130 грн ( мануальный подсчет формулы 30 грн), взятие крови 30 грн, кровь на сахар – 70 грн, общий анализ мочи 95 грн.
Скорее не вопрос, а пожелание – постарайтесь достать американскую или европейскую вакцину от COVID-19.
Сколько у вас хранятся анализы?
Здравствуйте, Светлана! У разной документации разные сроки. Обратитесь к администратору центра по конкретному запросу документации.
Добрый день. К вам по записи или можно так прийти?
Здравствуйте, Татьяна! Прием анализов без записи, прием врачей по предварительной записи по телефонам контакт центра 76-74-78, 098 459 70 80