Центр Валео в Николаеве
Наша адреса: (детальнiше )
Вул. Московська 46   з 7:30 до 19:30, Субота: з 7:30 до 17:00
Пр. Богоявленський 340/2   з 7:30 до 17:00, Субота: з 7:30 до 16:00
Медичний центр «Валео» Новини | Публікації

Тестування на коронавірусну інфекцію (ПЛР, ІФА) 2020.07.08    2:22

Коронавіруси – це велике сімейство вірусів, які постійно циркулюють в природі , постійно мутують. Вони складаються з однієї молекули РНК (рибонуклеїнова кислота, макромолекула, входить до складу всіх живих організмів, здатна до самовідновлення). Вражають дихальні шляхи. Через високу ступінь мутацій – дуже важко розробити вакцину.

Альфа – коронавіруси –цілий рік присутні в структурі ГРВІ, викликають легкі захворювання.

Бета – коронавіруси – є збудниками атипової пневмонії. Сюди ж відноситься і новий коронавірус COVID – 19, який вперше з’явився в Китайській провінції Хубей, дуже швидко поширився по всій земній кулі та інфікував цілі країни. В березні 2020 року оголошений пандемією.

В залежності від рівня імунітету кожної людини проявляється важкість захворювання.

Людина могла бути контактною і не знати цього, перенести захворювання в легкій формі, а думати, що ГРВІ, перехворіти пневмонією, а то був коронавірус. В такому разі метод ІФА показує наявність імунітету проти коронавірусної інфекції через 14-20 днів (антитіла Ig G).

Так, як вірус передається повітряно-крапельним та контактним шляхом – виявлення самого вірусу в дихальних шляхах – є найбільш надійним методом діагностики. Дозволяє це зробити ПЛР (полімеразно-ланцюгова реакція) мазків з носоглотки. Але вже після перенесеного захворювання – методика ПЛР не обов’язково вказує на наявність живого вірусу, хоч його і знаходить.

В такому разі тільки ІФА підтверджує що захворювання перенесене і сформувався імунітет.
Дуже важливою умовою правильності проведення діагностики коронавірусної інфекції являється взяття матеріалу для дослідження, зберігання та транспортування.

Наявність в нашому медичному центрі «Валео» власної акредитованої лабораторії, оснащено] найсучаснішим обладнанням,в тому числі Real-time PCR ,дозволяє повністю виключити етап транспортування ,що забезпечує підвищену якість аналізу.

Наш імунітет – це наше здоров’я, захищає нас від різного роду вірусів і коронавірусів. Від імунітету залежить захворіє людина після контакту з вірусом – чи ні, як буде протікати захворювання і як скоро наступить одужання.

Зміцнюйте свій імунітет: ведіть здоровий спосіб життя, правильно харчуйтеся, займайтеся спортом на свіжому повітрі та своєчасно тестуйтеся на наявність коронавірусної інфекції.

Будьте здорові ! Бережіть себе!

Записатися на прийом

ПIБ*

Ваш e-mail

Контактний телефон *

Коментар

Одна відповідь до “Тестування на коронавірусну інфекцію (ПЛР, ІФА)”

  1. Яна сказав:

    Спасибо за информацию.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти


Миколаїв, вул.Московська, 46а
Понеділок-п'ятниця з 7:30 до 19:30
Субота з 7:30 до 17:00 Неділя-вихідний
Ел.пошта info@valeo.ua
Телефон: (0512)  76-74-78
Телефон для запису на прийом і УЗД: (0512) 76-74-78, 050 755 96 37
Довідкова служба: 098 459 70 80 
  Телефон для страхових компаній: 068 312 99 31