Центр Валео в Николаеве
Телефони: (всi )
Наша адреса: (детальнiше )
Вул. Московська 46   з 7:30 до 20:00
Вул. 3 Слободська 49/1
Пр. Богоявленський 340/2
Медичний центр «Валео» Новини | Публікації

Сезонні алергії. Поліноз. 2019.06.09    11:06

Якщо ви чхаєте (закладеність носа) і кашляєте (першіння в горлі) – це можуть бути не просто симптоми банальної застуди! Якщо вони проявляються в певну пору року, у вас може бути поліноз.

Алергією страждає третина населення Землі, причому 10 мільйонів з цього числа – українці. Останнім часом це захворювання зустрічається все частіше – лише за минулі 20 років кількість страждаючих алергією зросла вдвічі.

Проте, алергія – це не те, з чим вам просто потрібно жити, вона небезпечна тим, що без належного лікування – прогресує! Тому якомога раніше необхідно виявити причину і почати лікування!

Лікар-алерголог може точно визначити причину за допомогою аналізів на алергени (перелік алергенів в нашому прайсі, розділ алергопроби) і допомогти вам полегшити симптоми.

Основна причина полінозу – це алергічна реакція організму на пилок рослин. Наша імунна система реагує на пилок та інші види алергенів як на чужорідну речовину, викликаючи активну алергічну відповідь в місці контакту з алергеном.

У південному регіоні України сезонна алергія починається в березні і триває до початку літа. Ранньою весною починається цвітіння дерев, за яким йде цвітіння різних трав пізньою весною і влітку і цвітіння амброзії в кінці літа і восени. Дощова весна може також сприяти швидкому зростанню рослин і привести до збільшення цвілі, викликаючи симптоми до самої осені! Найпоширенішим винуватцем осінньої алергії є амброзія, рослина, яка росте майже всюди. Амброзія цвіте і випускає пилок з серпня по листопад.

Хоча термін «сезонна алергія» зазвичай відноситься до трави, пилку і цвілі, існує інша група алергенів, які тісно пов’язані з конкретними сезонами.

Серед них:
– дим (біля багаття влітку, біля каміна взимку, тютюновий дим)
– укуси комах (зазвичай навесні і влітку)
– хлор в закритому і відкритому басейнах (всі сезони)
– сосни і інші хвойні в будинку до свята (взимку).

Наша лабораторія виконує обстеження на наявність алергенів щодня з 7.30 до 11.00 (крім неділі).

Ви зможете пройти обстеження на загальний і специфічні імуноглобуліни до більшості екстрактів алергенів (харчових, пилкових, побутових – перелік алергенів в нашому прайсі, розділ алергопроби ), а також отримати професійну консультацію лікаря – алерголога з метою запобігання (зменшення) симптомів алергії і профілактики прогресування даного захворювання в майбутньому.

Лікар алерголог веде прийом за попереднім записом. Контактні телефони центру 76-74-78, 098 459 70 80.

Будьте здорові!

Лікар педіатр – імунолог вищої категорії- Твердохліб Юлія Романівна

Записатися на прийом

Наші контакти


Миколаїв, вул.Московська, 46а
Понеділок-п'ятниця з 7:30 до 20:00
Субота з 8:00 до 17:00 Неділя-вихідний
Ел.пошта info@valeo.net.ua
Телефон: (0512)  76-74-78
Телефон для запису на прийом і УЗД: (0512) 76-74-78, 050 755 96 37
Довідкова служба: 098 459 70 80 
  Телефон для страхових компаній: 068 312 99 31