Центр Валео в Николаеве
Наша адреса: (детальнiше )
Вул. Московська 46   з 7:00 до 18:00
Пр. Богоявленський 340/2   з 8:00 до 16:00
Медичний центр «Валео» Новини | Публікації

Як попередити хвороби? Аналізи, які потрібно здати кожному. 2018.12.09    7:41

Для чого і які аналізи потрібні в тому чи іншому випадку?

Назарова С.В сiмейний лiкар, педiатр, гастроентеролог

Зазвичай людина звертається до лікаря при нездужанні або симптомах захворювання. Але цього недостатньо. Щоб виявити наявність в організмі прихованого захворювання і підтримувати нормальний стан здоров’я, необхідно проходити певну групу аналізів приблизно раз на рік.

Ці обстеження, а також консультація Вашого лікаря, допоможуть Вам набути впевненості в стані власного здоров’я.

Лабораторні дослідження, що проводяться в нашому центрі дають максимально точні результати, що дозволяє повністю вивчити стан організму . Ця точність пов’язана з тим, що в центрі є власна діагностична лабораторія, лабораторний матеріал досліджується на місці, нікуди не транспортується.

Багато захворювань «сидять» в організмі і тривалий час ніяк себе не проявляють. Перші симптоми таких прихованих недуг багато в чому і часто проявляються однаково: слабкість, підвищена стомлюваність, сонливість або безсоння. Подібні симптоми багато хто приписує стресу або авітамінозу. Але навіть якщо людина відчуває себе абсолютно здоровим, періодичне проходження обов’язкових обстежень дозволить виявити приховане захворювання і вчасно почати.

Отже, про що говорить загальний аналіз крові?
Це досить інформативний тест, що визначає неспецифічні зміни в організмі. Визначає кількісний вміст в крові еритроцитів, гемоглобіну, гематокриту, тромбоцитів і швидкість їх осідання. Всі показники загального аналізу крові змінюються в залежності від віку. На підставі цього аналізу лікар може запідозрити наявність в організмі вірусної або бактеріальної інфекції, анемії, зниження або підвищення згортання крові, алергії, порушення процесів кровотворення.

Загальний аналіз сечі дозволяє виявити запалення сечового міхура, сечовивідних шляхів, нирок, сечокам’яну хворобу. Якщо в осаді сечі здорової людини присутні певні речовини, лікар допоможе скорегувати дієту, що дозволяє уникнути розвитку захворювань сечовивідних шляхів шляхів і нирок.

Біохімія крові охоплює широкий спектр дослідження функцій органів та систем організму:печінкові проби, ниркові проби, ліпідограмма. Це дослідження дозволить оцінити роботу печінки, нирок, а також стан наших судин – наявність холестеринових бляшок, схильність до тромбозу судин.

Цукор крові: призначення цього аналізу зрозуміло всім. Але є більш точне дослідження – визначення так званого глікозильованого гемоглобіну. За допомогою цього аналізу можна встановити точно, чи було підвищення цукру крові у людини протягом останніх 2-3 місяців, що дуже важливо для прихованого діабету.

Імуноферментний аналіз дає можливість розпізнати певний тип збудника інфекційного захворювання. Антигени чужорідного білка постійно взаємодіють з антитілами імунної системи, утворюють так звані імунні комплекси, що і визначає це аналіз.

ПЛР-дослідження також дозволяє з високою точністю виявити конкретний тип збудника захворювання.

Всі ці аналізи входять в комплекс необхідних обстежень, які кожна людина, яка піклується про своє здоров’я, повинна проходити 1 раз в рік.

При виявленні відхилень у функціонуванні організму наші лікарі призначуть Вам додаткові обстеження для встановлення точного діагнозу і лікування. Адже принцип «краще попередити, ніж лікувати» в наші дні як не можна більш актуальний.

 

Бажаю Вам бути впевненими у власному здоров’ї!

лікар сімейної медицини, педіатр, гастроентеролог Назарова Світлана Василівна

Читайте також : 

 

Записаться на приём

 

Записатися на прийом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти


Миколаїв, вул.Московська, 46а
Понеділок-п'ятниця з 8:00 до 18:00
Субота з 8:00 до 15:00 Неділя-вихідний
Ел.пошта info@valeo.net.ua
Телефон: (0512)  76-74-78
Телефон для запису на прийом і УЗД: (0512) 76-74-78, 050 755 96 37
Довідкова служба: 098 459 70 80 
  Телефон для страхових компаній: 068 312 99 31