Центр Валео в Николаеве
Наша адреса: (детальнiше )
Вул. Московська 46   з 7:00 до 19:00
Пр. Богоявленський 340/2   з 7:00 до 16:00
Медичний центр «Валео» Новини | Публікації

Як зберегти потенцію на довгі роки 2019.10.21    1:21

Лікарі урологи-андрологи б’ють тривогу: їх пацієнтами стають молоді чоловіки!

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я на еректильну дисфункцію страждають 28% чоловіків у віці від 20 до 45 років. І народжуваність в Україні і країнах Європи неухильно знижується.

Причина помолоділої імпотенції – в нездоровому способі життя і складі продуктів, а також в стресах, які переслідують чоловіків з юності і до старості. Молоді люди часто захоплюються гаджетами та віртуальними іграми, тому недосипають, засиджуючись ночами за комп’ютером. І ще, замість того щоб займатися спортом, переходять на так зване спортивне харчування, приймають анаболіки, запиваючи їх енергетичними коктейлями.
Все це негативно впливає на потенцію.

Фахівці стривожені! Щоб зберегти сексуальне здоров’я нинішнього покоління, треба терміново вживати заходів щодо зміни способу життя.

Фахівці попереджають: еректильна дисфункція має дві основні причини – фізіологічну і психологічну.

До фізіологічної відносяться такі захворювання, як цукровий діабет, порушення кровотоку в печеристих тілах статевого члена, атеросклероз судин, гіпертонія, серцево-судинні захворювання. До перерахованих вище захворювань можна додати хвороби нервової системи, а також зниження рівня статевого гормону тестостерону.

Психологічна еректильна дисфункція обумовлена стресами і так званим синдромом очікування невдачі, що виникає після декількох осічок.

Звичайно, досягнення сучасної медицини дозволяють чоловікам відновитися в більшості випадків. Але чоловіки не поспішають звертатися по допомогу, відкладаючи візит до лікаря на довгі роки. Це посилює проблему.

При будь-яких порушеннях ерекції потрібно відразу ж проконсультуватися з урологом – андрологом.

Ефективних засобів для боротьби з імпотенцією сьогодні більш ніж достатньо. Головне – правильно вибрати те, що потрібно для вас. Тільки лікар може виявити причину вашої проблеми і неодмінно допоможе усунути її, призначивши курс лікування!

Будьте здорові!

Записатися на прийом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти


Миколаїв, вул.Московська, 46а
Понеділок-п'ятниця з 7:00 до 19:00
Субота з 7:30 до 15:00 Неділя-вихідний
Ел.пошта info@valeo.ua
Телефон: (0512)  76-74-78
Телефон для запису на прийом і УЗД: (0512) 76-74-78, 050 755 96 37
Довідкова служба: 098 459 70 80 
  Телефон для страхових компаній: 068 312 99 31