Наша адреса: (детальнiше )
Вул. Московська 46   з 7:30 до 20:00, Субота: з 7:30 до 17:00
Пр. Богоявленський 340/2   з 7:30 до 17:00, Субота: з 7:30 до 16:00

Школа – на старт!



 2019.08.26    5:46

Увага! Дорогі батьки! Ми знову з Вами на старті захоплюючої шкільної естафети з «перешкодами» та «призами»! Знову чекають нас ранні підйоми в ранці та тяжкі укладання спати ввечері, вічні питання: «чим нагодувати?» І «у що одягнути?». Візьмемо на себе сміливість коротко нагадати основні прописні істини – правила життя дитини – школяра.

Ранкове пробудження краще організувати не швидким та спокійним, добрий та веселий настрій з ранку буде мотивувати Вашу дитинку цілий день на гарний настрій і самопочуття! Після підйому до сніданку добре б випити теплої водички для пробудження кишечника, зробити активну зарядку з дихальними вправами, потім водні процедури і тільки після цього – сніданок!

Перший сніданок – найважче для мам і їх не прокинувшихся чад – має бути ситним, смачним, помірним! Можливо – каша з молоком або йогуртом з медом, маслом, сиром, фруктами (на вибір).

Другий сніданок (взяти з собою в школу) – через 3-4 години після початку навчання. Хороший варіант – бутерброд з цільнозерновим хлібом, шматочком нежирного сиру або м’яса, листям салату, горіхи, свіжі фрукти, йогурт.

Обід (краще не відразу після повернення зі школи, а після короткого 20-30 хвилинного відпочинку – відволіктися від шкільного емоційного і фізичного навантаження!) В обід потрібен обов’язковий суп, на друге – нежирне м’ясо з гарніром і овочевим салатом, на десерт – смачний компот або кисіль з корисною здобою.

Після обіду рекомендуємо трохи відпочити – коротка прогулянка на вулиці, а не – «Негайно за уроки!».
Хочеться порекомендувати урізноманітнити найважчий час в шкільному житті – виконання домашніх завдань! Робити перерви кожні 30-50 хвилин, перемикати увагу дитини – фізкультурні паузи, гімнастика для очей, танцювальні хвилинки! Іноді просто вмитися або стати під душ в жарку пору – це чудове рішення всіх проблем і злагода в родині!

Слідкуйте за поставою Вашого чада, пам’ятайте, що світло на столі повинно бути зліва! Іноді дуже важливо з профілактичною метою, без видимих хвороб, повести дитину на прийом до окуліста та ортопеда, раз на рік перевірити рівень кальцію і вітаміну Д-3, ніж потім лікувати вже сформувалися захворювання хребта та очей!

Легкий перекус між обідом та вечерею – смачний і корисний полуденок – компот, сирок з фруктами і медом.

Уроки зроблені! Ура! Заслужений відпочинок, але знову ж – увага! Прогулянки на свіжому повітрі (не менше 2 годин на день!). Також рекомендуємо 2-3 рази на тиждень відвідування спортивних секцій. Окремим, дуже серйозним питанням. вважаємо дозоване використання комп’ютерів, планшетів, смартфонів. Розуміючи, що світ гаджетів це захоплюючий спосіб пізнання і спілкування, не забуваємо про зорове та психоемоційне навантаження на Ваших милих діточок від маленьких електронних «друзів»!

Відпочили, погуляли і ось прийшов час для довірчих сімейних бесід та розповідей перед вечерею! Тісне спілкування, спільне вирішення важких для школяра, як маленького, так і підлітка, проблем – найкращій шлях до сьогодення і майбутніх міцних відносин між батьками і дитинкою! Здається, що часу на це завжди бракує, але це той таємничий момент, коли Ви дуже потрібні дитині!

Чи не пізніше, ніж за 2 години до сну, повинна бути вечеря. Зазвичай вона легка, має добре засвоюватися і перетравлюватися, щоб сон був спокійний! Це може бути запечене або тушковане м’ясо з овочами, сир з йогуртом, корисний трав’яний чай.

Пам’ятаємо – протягом дня дитина повинна випивати достатню кількість чистої води – норма в середньому 30-40 мл на 1 кг ваги.

І ось ще один дуже важливий момент у житті школяра – своєчасно лягти спати і дійсно відпочити в цей період. Важливо, щоб тривалість сну в середньому була близько 9 години і процедура засинання починалася в проміжок між 21.30 та 22.30 – при пізнішому засинанні сон буде значно менш корисний. Також важливо створити правильну атмосферу в спальні дитини – тут не повинно бути комп’ютерної техніки, джерел світла і шуму.

Це всього лише верхівка айсберга проблем і складнощів шкільного життя. У наступних наших зустрічах ми плануємо обговорити методи загартовування та правильної вітамінотерапії. Складним питанням, яке вимагає обговорення, є також питання підліткової відчуженості і агресії.

Будьте здорові та бережіть здоров’я Ваших школярів!

лікар педіатр Половий Юрій Олександрович

Записатися на прийом

ПIБ*

Ваш e-mail

Контактний телефон *

Коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти

Миколаїв, вул.Московська, 46а
Телефони:
(0512) 47-38-28,
(0512) 76-74-78,
050 755 96 37,
E-mail: info@valeo.ua
Понеділок - п'ятниця з 7:00 до 20:00
Субота з 7:30 до 17:00
Неділя вихідний

Миколаїв, проспект Богоявленський, 340/2
Телефони:
(0512) 64-10-79,
(050) 840-17-03,

E-mail: info@valeo.ua
Понеділок-п'ятниця: з 7.00 до 17:00
Субота з 7:30 до 16:00
Неділя вихідний
Перерва з 13:00 до 13:30