Наша адреса: (детальнiше )
Вул. Московська 46   з 7:30 до 20:00, Субота: з 7:30 до 17:00
Пр. Богоявленський 340/2   з 7:30 до 17:00, Субота: з 7:30 до 16:00

МасажРобота по тілу

Масаж може по праву претендувати на звання одного з найдавніших видів лікування. При забоях, ревматичних болях наші предки ще за часів Київської Русі активно застосовували техніку розтирання та розминання м’язів та суглобів, якій зазвичай передувало прогрівання у лазні. Особливо популярною в ті часи була робота по тілу з поплескуванням березовим або дубовим віником, тому найкращими масажистами минулого вважалися банщики. З того часу масажні техніки видозмінилися, удосконалилися і головне – заручилися науковою базою. Умовно всі види масажу фахівці ділять на гігієнічний (оздоровчий, класичний), лікувальний (спрямований на лікування конкретного захворювання), спортивний та косметологічний. Втім, базові прийоми, що застосовуються практично в будь-якому масажі одні й ті самі – розминання, лупцювання, вібрації, розтирання, погладжування. Розрізняється їх інтенсивність, час і форма проведення: загальна (масується все тіло, обличчя та голова), приватна (обробляється одна-дві зони, скажімо, сідниці та стегна) та самостійна (самомасаж).

Масаж – один з перевірених часом методів лікування.
Грамотний вплив на м’язові структури, опорно руховий апарат використовується в самих різних сферах класичної медицини. Його використовують в комплексному лікуванні гострих і хронічних захворювань, у відновному періоді, на етапі реабілітації. Застосування масажу дозволяє знизити кількість уживаних медикаментів, відновити рухову активність після травм, поліпшити психоемоційний стан і життєвий тонус. У центрі проводяться загальний, лікувально-оздоровчий, лімфодренажний, антицелюлітний масаж. Для посилення ефекту застосовується техніка тейпірованія.

Руки досвідченого масажиста здатні багато на що: розслабити напружені м’язи після важкого дня, помітно полегшити стан при захворюваннях спини (остеохондрозі, ішіасі, радикуліті), покращити кровообіг і струм лімфи (читай: прискорити процеси виведення з організму токсинів та шлаків), підвищити загальний тон еластичність суглобів, прибрати болючі відчуття – аж до зняття нападу мігрені. Курс класичного масажу прописують при підвищеному тиску, набряках, розтягах та забитих місцях, гастриті і навіть при депресії. Оптимізуючи роботу ендокринної системи, масажні рухи сприяють виробленню гормону обіймів та гарного настрою – окситоцину, тому сеанси масажу цілком можуть стати ефективним засобом лікування нервозності та спліну.

Додатковий бонус – зміцнення імунного захисту. Лікувальному масажу цілком під силу запобігти сезонному загостренню хронічних захворювань, тому, наприклад, кардіологи призначають своїм пацієнтам курс масажу провесною – за кілька місяців до періоду літнього наступу гіпертонії.

Особливими зонами при загальному масажі вважаються спина, ступні і голова – від особливостей на них може залежати ефект масажу загалом. Масажуючи спину, майстер насамперед благотворно впливає на хребет, і якщо врахувати, кожен сегмент хребетного стовпа пов’язані з різними внутрішніми органами, можна точково впливати на проблемні області у тілі. На стопах зосереджено безліч акупунктурних точок та рефлекторних зон — їхнє правильне опрацювання також покращує стан пов’язаних з ними органів і систем і навіть відкриває енергетичні канали. Масаж голови покращує кровообіг у цій галузі, позбавляє мігрені, зміцнює волосся і активізує його зростання.

У масажисти я пішов би!

Втім, не всякий масаж принесе бажаний ефект, адже дуже важливо, наскільки вмілими та досвідченими руками він виконується. Масажист-професіонал має відповідати кільком важливим критеріям. Насамперед мати відповідну освіту: середню/вищу медичну або диплом про закінчення інституту фізкультури. Фахівець по роботі з тілом повинен добре розумітися на анатомії людини, орієнтуватися на карті розташування м’язів, нервових закінчень, судин. На жаль, нерідко в наших масажних кабінетах прийом ведуть люди без спеціальної підготовки та медосвіти, які закінчили сумнівні курси «Диплом масажиста за три дні» та отримали сертифікат-дозвіл на практику. У той час як навіть у звичайнісінькому релаксуючому масажі є маса значних нюансів, не кажучи вже про лікувальні техніки. Наприклад, під час лімфодренажного масажу фахівець повинен співвідносити свої рухи з лімфострумом і струмом венозної крові: без анатомічних знань та навичок можна не тільки звести нанівець ефективність процедури, але й спровокувати набряк тканин. На жаль, на експрес-курсах такі «дрібниці» не пояснюють, тому довіряючи своє здоров’ю масажистові, незайвим буде дізнатися про рівень його професійної підготовки.

Професіонал завжди може доступно пояснити клієнту, що саме і для чого він зараз робить. Майстер своєї справи ніколи не завдасть сильного болю і не залишить на тілі синців, а якщо болючі відчуття неминучі, неодмінно попередить про них. Болючі процедури та тонізуючий масаж профі намагатиметься призначити на першу половину дня, коли чутливість рецепторів шкіри дещо знижена, а релаксуючий масаж запланує на вечірній час, коли сприйнятливість підвищується. В принципі, гарантувати профпридатність фахівця зобов’язана установа, в якій він працює, тому при виборі клініки чи медичного центру варто віддавати перевагу закладам із гарною репутацією. І ще – у солідних центрах масажист часто працює у зв’язці з лікарем, завдання якого оцінити стан здоров’я клієнта та прицільно призначити йому той чи інший вид масажу.

Але навіть такий легкий і приємний вид лікування має свої протипоказання. Масаж не рекомендують проводити при шкірних висипаннях, інфекційних захворюваннях, ГРЗ, ГРВІ, високій температурі, пухлинах, тромбозах, за наявності виразок та ран. Утриматися від масажу варто після введення під шкіру імплантів або гелевих наповнювачів – масажист ненароком може зіпсувати красу.

У дуеті «масажист – пацієнт» успіх підприємства залежить і від тонкого психологічного зв’язку, симпатії, яка встановилася для людей буквально на інтуїтивному рівні. Під час сеансу клієнт повертається до фахівця незахищеною спиною, і тут дуже важливий момент довіри, адже нервова обстановка та відчуття дискомфорту під час процедури зводять нанівець усі погладжування та поплескування. Натомість, коли емоційний зв’язок встановлений, психотерапевтичний ефект масажу можна порівняти з відчуттям відпочинку після вікенду в спа-готелі. Тим більше, що масажист має додаткові інструменти впливу на емоції і настрій клієнта – ароматерапія. В ідеалі у натуральної масажної олії не повинно бути ні кольору, ні запаху, ні штучних компонентів у складі, воно легко вбирається і не залишає на шкірі відчуття липкості. Однак залежно від запитів клієнта, масажист може додати до основи кілька крапель ефірних аромамасел і посилювати за їх допомогою терапевтичний ефект.

ПIБ*

Ваш e-mail

Контактний телефон *

Коментар

Наші контакти

Миколаїв, вул.Московська, 46а
Телефони:
(0512) 47-38-28,
(0512) 76-74-78,
050 755 96 37,
E-mail: info@valeo.ua
Понеділок - п'ятниця з 7:00 до 20:00
Субота з 7:30 до 17:00
Неділя вихідний

Миколаїв, проспект Богоявленський, 340/2
Телефони:
(0512) 64-10-79,
(050) 840-17-03,

E-mail: info@valeo.ua
Понеділок-п'ятниця: з 7.00 до 17:00
Субота з 7:30 до 16:00
Неділя вихідний
Перерва з 13:00 до 13:30