Наша адреса: (детальнiше )
Вул. Московська 46   з 7:30 до 20:00, Субота: з 7:30 до 17:00
Пр. Богоявленський 340/2   з 7:30 до 17:00, Субота: з 7:30 до 16:00

Мануальна терапіяБіль у спині і пов’язані з цим неприємні відчуття в шиї та попереку знайомі дуже багатьом людям різного віку. Когось ця проблема лише зрідка вибиває зі звичного ритму життя, а для когось — це питання, яке потребує щоденного контролю. За статистикою, скарги на біль у спині стають приводом для звернення за медичною допомогою у 70-80% від загальної кількості всіх відвідувачів поліклінік.

Хворий хребет без належного лікування певний момент здатний повністю позбавити працездатності на тривалий час навіть молоду, міцну людину. Адже біль у спині, який зазвичай терплять або намагаються заглушити знеболюючими препаратами, може бути симптомом серйозного захворювання хребта або якогось внутрішнього органу.

Головний ворог нашого хребта – малорухливий та сидячий спосіб життя. Так що у кожного з нас є можливість познайомитися з сильним болем у попереку або шиї. Почавшись в одному місці, такі болі часто сковують весь хребет, не дозволяючи нормально встати або сісти, нахилитися або просто повернутись убік. Можуть також спостерігатися головний біль, запаморочення, відчуття невпевненості при ходьбі.

 

Що ж у такому разі робити?

Найголовніше — якнайшвидше відвідати лікаря, пройти обстеження та повноцінний курс лікування. Комплекс традиційних лікувальних заходів включає: лікувальний масаж, фізіотерапію, лікувальну фізкультуру, медикаментозне лікування. А за допомогою мануальної терапії всі ці проблеми можна якщо не повністю вирішити, то хоча б сильно знизити болючі відчуття.

То що це таке – мануальна терапія?

Мануальна терапія – методи діагностики та лікування, що здійснюються шляхом впливу рук лікаря на організм пацієнта.
Мануальний терапевт – це перш за все дипломований невропатолог, а вже потім фахівець в галузі альтернативної медицини, який переважно займається вирішенням проблем з опорно-руховим апаратом.

Коли ж людині потрібна допомога мануального терапевта?
Як показує досвід, в процесі всього життя. У процесі дорослішання у всіх нас накопичуються проблеми зі здоров’ям і багато з них пов’язані з хребтом, тому звертаються до мануального терапевта як молоді, повні сил люди, так і літні люди.

Фахівець може допомогти людині при:

– міжреберної міалгії,
– викривленні хребта,
– головному болю,
– хвороби тазових кісток і крижів,
– плоскостопості всіх видів
– при грижі хребетних дисків та ін.

Звичайно, одними тільки чуттєвими методами позбавити людину від хребетної грижі не можна. Але лікар може розвантажити ту частину хребта, де вона утворилася.

Мануальна терапія може використовуватися як окремий спосіб лікування, так і в комплексі з традиційною медициною.
Вже після першої процедури Ви відчуєте істотне полегшення, а повний курс терапії дозволить забути про біль на довгий час!

ПIБ*

Ваш e-mail

Контактний телефон *

Коментар

Наші контакти

Миколаїв, вул.Московська, 46а
Телефони:
(0512) 47-38-28,
(0512) 76-74-78,
050 755 96 37,
E-mail: info@valeo.ua
Понеділок - п'ятниця з 7:00 до 20:00
Субота з 7:30 до 17:00
Неділя вихідний

Миколаїв, проспект Богоявленський, 340/2
Телефони:
(0512) 64-10-79,
(050) 840-17-03,

E-mail: info@valeo.ua
Понеділок-п'ятниця: з 7.00 до 17:00
Субота з 7:30 до 16:00
Неділя вихідний
Перерва з 13:00 до 13:30