Наша адреса: (детальнiше )
Вул. Московська 46   з 7:30 до 20:00, Субота: з 7:30 до 17:00
Пр. Богоявленський 340/2   з 7:30 до 17:00, Субота: з 7:30 до 16:00

Кардіолог у МиколаєвіКардіологія – наука про серце, найважливіший орган людського організму.
Захворювання серцево судинної системи вже кілька десятиліть є головною причиною смертності у світі. Це пов’язано із загальною тенденцією до високого рівня стресів, гіподинамією, переїданням. Але ці причини серцево-судинних захворювань потенційно можна попередити. Кардіологія останні роки стрімко розвивається, лікарі в розвинених країнах в тому числі в Україні навчилися запобігати і лікувати багато захворювань.

Лікарі кардіологи Миколаєва лікують широкий спектр захворювань серцево-судинної системи

У нашому центрі кваліфіковані лікарі – кардіологи Миколаєва займаються діагностикою та лікуванням наступних поширених захворювань серцево-судинної системи:
• Ішемічна хвороба серця, стенокардія напруги
• Гіпертонічна хвороба
• Всі види аритмій
• Ревматичні хвороби серця
• Міокардит, ендо- перикардити
• Хронічна серцева недостатність
• Нейро-циркуляторна дистонія
• Атеросклероз і порушення ліпідного обміну і ін.

Актуальним для сучасної людини є профілактичний огляд. Лікар-кардіолог в Миколаєві на сьогоднішній день має всі можливості для того, щоб обчислити Ваш персональний ризик розвитку таких несприятливих подій як інфаркт і інсульт і вчасно призначити відповідне лікування.
Також, за свідченнями Вам може бути призначено повне кардіологічне обстеження. В першу чергу, це добре всім відома електрокардіограма – доступний і найнадійніший метод діагностики ішемії міокарда, стенокардії, інфаркту, аритмії та іншої патології.

Консультація кардіолога в Миколаєві з використанням сучасних методів діагностики

Кардіолог в Миколаєві під час консультації може призначити УЗД серця з допплерографією. УЗД серця дозволяє «побачити» структуру серця, спостерігати за роботою клапанів, скоротністю  шлуночків, виявляти вади серця, постінфарктні рубці, точно заміряти основні параметри серцевої діяльності.
При аритміях, «перебоях» у роботі серця, непритомності незрозумілої етіології необхідно Холтерівське моніторування – 24-годинне ЕКГ в домашніх умовах. Холтер зафіксує все, що відбувається з вашим серцем в спокої і під час навантаження, виявить епізоди можливої ​​кисневого голодування, характер виникнення і види аритмій.

Наше нововведення – Допплерографічеськоє дослідження судин (шиї, нирок, нижніх кінцівок (артерії і вени) відкриває нові можливості в діагностиці та ранній профілактиці атеросклерозу, тромбоемболій. Адже перші атеросклеротичні зміни на внутрішній оболонці сонних артерій можуть бути виявлені в юному і навіть дитячому віці. Тромбози вен нижніх кінцівок – небезпечний стан, що вимагає раннього виявлення та термінової консультації судинного хірурга.

Кардіолог в Миколаєві в сучасному центрі «Валео»

У лікуванні захворювань серця і судин сьогодні відбувається стрімкий прогрес. І в нашому Медичному центрі ведення кардіологічного пацієнта засноване на сучасних клінічних рекомендаціях, розроблених провідними кардіологічними товариствами (Європейським товариством кардіологів, Українською Асоціацією кардіологів).

ПIБ*

Ваш e-mail

Контактний телефон *

Коментар

Наші контакти

Миколаїв, вул.Московська, 46а
Телефони:
(0512) 47-38-28,
(0512) 76-74-78,
050 755 96 37,
E-mail: info@valeo.ua
Понеділок - п'ятниця з 7:00 до 20:00
Субота з 7:30 до 17:00
Неділя вихідний

Миколаїв, проспект Богоявленський, 340/2
Телефони:
(0512) 64-10-79,
(050) 840-17-03,

E-mail: info@valeo.ua
Понеділок-п'ятниця: з 7.00 до 17:00
Субота з 7:30 до 16:00
Неділя вихідний
Перерва з 13:00 до 13:30