Наша адреса: (детальнiше )
Вул. Московська 46   з 7:30 до 20:00, Субота: з 7:30 до 17:00
Пр. Богоявленський 340/2   з 7:30 до 17:00, Субота: з 7:30 до 16:00

Підвищення рівня тестостерону природними способами 2017.06.20    9:50

Пам’ятайте слова секретарки Вірочки з одного радянського фільму: «Що робить, жінку жінкою?». Відповідь – звичайно ж, хода! ». А в чому ж сила чоловічої статі? – у гормоні тестостерон. Розвинена мускулатура, впевненість у собі та своїх діях, гострота та швидкість мислення у будь-якій, навіть найнестандартнішій ситуації — все завдяки йому. Тому нормальний рівень тестостерону у чоловіків – це життєва потреба.

Які ознаки зниженого рівня тестостерону?

Якщо це не пов’язано з якимось захворюванням, то підвищити рівень найважливішого чоловічого статевого гормону можна і природними методами.

Повноцінний сон Тривалість сну, необхідна для відновлення організму, відповідає 8-10 годин. Прокидаючись, Ви повинні почуватися відпочилим і бадьорим. У фазі глибокого сну відбувається виділення статевих гормонів.

Правильне харчування

• Мікроелементи. Найважливішим мікроелементом, без якого не синтезуватиметься тестостерон – цинк, що міститься у морепродуктах (устриці, кальмари, краби), рибі (особливо морський), горіхах (мигдаль, волоський горіх фундук), насінні гарбуза. Не менш важливим є селен, що міститься у великих кількостях у печінці, жовтках яєць, рисі, чорному хлібі, морепродуктах.

• Вітаміни. Необхідні вітаміни: C, A, D, група В. Вони містяться в цитрусових, ягодах, горіхах, рибі, м’ясі, фруктах, овочах.

• Білки, вуглеводи, жири повинні надходити у достатній кількості. Наприклад, жири містять холестерин, що є основою молекули тестостерону. Вуглеводи – джерело “швидкої” енергії. Білки – будівельний матеріал людського організму.

• Вода. Необхідно вживати щонайменше 1.5 – 2 літрів очищеної води на добу. Обмежити вживання: випічки, солодощів, надмірно жирних продуктів, солодких газованих напоїв.

Нормалізація маси тіла У чоловіків із зайвою вагою в жировій тканині тестостерон перетворюється на естрадіол, жіночий статевий гормон, що знижує лібідо та статеву функцію. Тому боротьба із зайвою вагою – дуже важливий фактор для нормального рівня тестостерону.

Фізичні вправи з обтяженням Автори багатьох досліджень довели, що помірні заняття з обтяженнями призводять до підвищення рівня тестостерону. Такі заняття вимагають певних правил: – 10 хвилин розминки, 50 хвилин – заняття з обтяженнями. – Кількість занять – 3 рази на тиждень. – Маса снаряда має дозволяти зробити не більше 10 повторень вправи.

Виключення шкідливих звичок Алкогольні напої сприяють ароматизації тестостерону та метаболізації його в жіночі статеві гормони, проте тут є виняток – сухе червоне вино, що гальмує ароматазу, тому можна вважати корисним його вживання у невеликих кількостях. Пиво ж містить фітоестрогени, подібні до будови та властивостей з жіночими гормонами.

Загальні рекомендації для нормалізації чоловічого гормонального фону

Живіть повноцінною регулярною статевим життям. Сексуальна активність сприяє підвищенню рівня андрогенів. Уникайте стресів і намагайтеся отримати якнайбільше позитивних емоцій. Перевіряйте рівень гормонального тла: тестостерон, естрадіол, ЛГ, пролактин, кортизол. Своєчасно виявлений дисбаланс допоможе здійснити корекцію природними способами.

Лікар андролог – сексопатолог Хоржевський Віктор Віталійович

Читайте також:

Записатися на прийом

ПIБ*

Ваш e-mail

Контактний телефон *

Коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти

Миколаїв, вул.Московська, 46а
Телефони:
(0512) 47-38-28,
(0512) 76-74-78,
050 755 96 37,
E-mail: info@valeo.ua
Понеділок - п'ятниця з 7:00 до 20:00
Субота з 7:30 до 17:00
Неділя вихідний

Миколаїв, проспект Богоявленський, 340/2
Телефони:
(0512) 64-10-79,
(050) 840-17-03,

E-mail: info@valeo.ua
Понеділок-п'ятниця: з 7.00 до 17:00
Субота з 7:30 до 16:00
Неділя вихідний
Перерва з 13:00 до 13:30