Наша адреса: (детальнiше )
Вул. Московська 46   з 7:30 до 20:00, Субота: з 7:30 до 17:00
Пр. Богоявленський 340/2   з 7:30 до 17:00, Субота: з 7:30 до 16:00

Будь молодцем – станеш батьком 2012.08.14    6:51

Чоловіче здоров’я. Спермограма: будь молодцем – станеш батьком!
Жінці, щоб дізнатися про можливість нормально народити дитину, потрібно проходити багато обстежень. Чоловікові ж, для того, щоб переконатися, що він може бути батьком, потрібен один єдиний аналіз – спермограма.

З неї можна дізнатися багато всього цікавого:
Обсяг сперми (за один «викид») менше 2 мл визнається недостатнім у плані вмісту поживних та імуноактивних речовин.

Час розрідження (норма до 60 хв.) показує вміст енергоактивних речовин, які потрібні сперматозоїдам для рухливості та досягнення яйцеклітини. Якщо це більше 60 хвилин, необхідно звернутися до лікаря за рекомендаціями з діагностики або лікування.

Кислотність (Ph) – в нормі 7 – 8. Зміна говорить про те, що причиною безплідності можуть бути запалення в сечостатевій системі. Потрібно виявити їх та вилікувати.

Кількість сперматозоїдів в 1 мл – межі норми дуже розмиті – від 15 мільйонів і більше. Коли їх дуже багато, теж не цукор: усі штовхаються, мчать табуном і заважають один одному підібратися до яйцеклітини.

Патологічні сперматозоїди. Норма – до 30%, тому що в будь-якій родині «не без виродків». А якщо їх більше, є ймовірність народження дитини з відхиленнями. Причини: перенесені інфекції, шкідливі звички, радіація, професійні захворювання (наприклад, робота з токсичними речовинами).

Аглютинація сперматозоїдів. Це страшне слово означає лише «склеювання». Буває так, що всі сперматозоїди начебто здорові та активні, але не мчать до мети стрункими рядами, а перевиваються хвостиками, збиваються до купи. В результаті цілі не досягає жоден. Таке трапляється при хронічних запаленнях та аутоімунних захворюваннях (ревматизмі, червоному вовчаку).

Лейкоцити в спермі вказують на наявність запального процесу в яєчках або передміхуровій залозі.

Наша лабораторія придбала спеціальну систему (у комплексі мікроскоп та відеокамера) із відеореєстрацією для виконання спермограми. На Півдні України таких комплексів немає. Ця програма дає можливість виконати не тільки описову частину дослідження, але й отримати об’єктивний фотознімок зображення лабораторного дослідження конкретної людини. Ви зможете самі побачити те, що бачить лише лікар-лаборант. Це надає переважну можливість об’єктивно оцінювати результат.

Нормозооспермія
МІКРОФОТОГРАФІЯ НАТИВНОГО ПРЕПАРАТУ
НАТИВНИЙ (від латів. nativus – вроджений) – у біології – що у природному стані, не модифікований, зберіг структуру, властиву йому у живої клітині.

МІКРОФОТОГРАФІЯ КРАШЕНОГО ПРЕПАРАТУ

МІКРОФОТОГРАФІЯ КРАШЕНОГО ПРЕПАРАТУ
(тератозооспермія)

1 Нормальний сперматозоїд
2 Патологія головки
3 Патологія шийки
4 Патологія хвоста

Людина, яка вперше побачила сперму під мікроскопом, зазвичай буває приголомшена безліччю “потворних”, “кривих” сперматозоїдів. Тут і безголові, і двовості, і з кривою голівкою. Але лякатися не треба. Спеціальні дослідження показали, що чоловіки, сперма яких містить до 85% патологічних сперміїв, можуть мати здорових дітей. Це, звісно, ​​за інших нормальних параметрів. Часто андрологи повідомляють пацієнтам сперміологічний діагноз і видають спермограму на руки без детального пояснення. У пацієнтів виникає величезна кількість питань щодо переданої їм спермограми: який із показників не відповідає нормі, що означає дану невідповідність, як пов’язані між собою показники спермограми? Сподіваємося, що ця стаття допоможе Вам краще орієнтуватися в аналізі, але відзначаємо, що результати спермограми оцінюються комплексно та коректно трактувати їх може лише професіонал. У Медичному центрі «Валео» приймають лікарі урологи, які завжди готові підібрати індивідуальну схему обстеження та лікування. Нашими лікарями накопичено великий досвід успішного лікування простатиту,чоловічої безплідності, проблем з потенцією, уретриту та ін. урологічних захворювань, ефективність сучасних методик лікування підтверджено доказовою медициною.

Одна з основних проблем сучасної урології при боротьбі з простатитом полягає в тому, що у більшості чоловіків, які страждають на простатит, основна стадія захворювання розвивається безсимптомно. У цих випадках діагноз стає очевидним лише при виникненні ускладнень простатиту, таких як: безпліддя, імпотенція (еректильна дисфункція), постійні тазові болі та інші, не менш серйозні проблеми. Усього цього можна уникнути, достатньо лише вчасно пройти обстеження. Набагато простіше не допустити виникнення ускладнень простатиту, ніж лікувати їх наслідки. Тому важливість регулярного профілактичного огляду лікарем-урологом є очевидною для кожного чоловіка, для якого чоловіче здоров’я – це не порожній звук.

Консультація уролога

Точність діагностики наш козир!

Лаборант клінічного відділу Бондарєва Ліана Олександрівна

Записатися на прийом

ПIБ*

Ваш e-mail

Контактний телефон *

Коментар

2 відповіді до “Будь молодцем – станеш батьком”

  1. […] мужского бесплодия: -Когда у мужчины слабая подвижность сперматозоидов или они вообще не подвижны, недостаточное их […]

  2. […] ощущений, семяизвержения, кроме того, снижается оплодотворяющая способность спермы. Очень часты вегетативные нарушения в виде «приливов», […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти

Миколаїв, вул.Московська, 46а
Телефони:
(0512) 47-38-28,
(0512) 76-74-78,
050 755 96 37,
E-mail: info@valeo.ua
Понеділок - п'ятниця з 7:00 до 20:00
Субота з 7:30 до 17:00
Неділя вихідний

Миколаїв, проспект Богоявленський, 340/2
Телефони:
(0512) 64-10-79,
(050) 840-17-03,

E-mail: info@valeo.ua
Понеділок-п'ятниця: з 7.00 до 17:00
Субота з 7:30 до 16:00
Неділя вихідний
Перерва з 13:00 до 13:30