Наша лабораторія виконує аналізи в режимі Cito (термін) від 40 хвилин до 2-х годин – загальноклінічні, біохімічні дослідження. ІФА і ПЦР дослідження – протягом 24 годин.
Тестування на COVID-19 (ПЛР, IФА) – детальніше
Лабораторні аналізи – невід’ємна частина лікувального процесу
Мільйони людей у всьому світі зобов’язані життям саме аналізам. Далеко не кожне захворювання можна визначити за зовнішнім виглядом людини, а від лабораторних досліджень щось приховати неможливо.
Високотехнологічна акредитована лабораторія «Валео» з обладнанням останнього покоління представлена п’ятьма профільними відділами, які виконують широкий спектр аналізів (загальноклінічний, біохімічний, імуноферментний, ПЛР-відділ, бактеріологічний). Будь-які необхідні аналізи Ви можете здати безпосередньо в центрі (в тому числі, і анонімно). Дослідження виконуються на місці, немає транспортування на далекі відстані.
Чим раніше і точніше буде поставлений діагноз – тим успішніше і швидше пройде лікування. За статистикою, близько 80% діагнозів ставлять, виходячи з результатів проведених в лабораторних умовах досліджень.
У нашій клініці проводяться численні тести, що допомагають виявити захворювання на ранніх стадіях і вчасно допомогти.
Завдяки тестам, є можливість з’ясувати рівень гормонів, наявність патогенів, запальних процесів в організмі, визначити наявність вірусів і гельмінти.
Сучасні препарати та обладнання покликане забезпечить найточніший результат досліджень. А це – прямий шлях до одужання.
Проведена науково-дослідна робота в області вуглеводного обміну, зараз вивчається передовий напрямок в медицині по мікробіоти кішківника.
Якість досліджень забезпечується подвійним контролем – внутрішній контроль та незалежний зовнішній експертний контроль, в тому числі і міжнародний.
Загальноклінічні дослідження
Це методи лабораторної діагностики, які дозволяють визначити загальний стан здоров’я людини, шляхом дослідження крові, сечі, калу, виділень сечостатевих органів і ін.
Загальноклінічне дослідження крові (загальний аналіз крові) – один з найважливіших діагностичних методів, тонко відображає реакцію кровотворних органів на вплив різних фізіологічних і патологічних факторів. У багатьох випадках воно має велике значення в постановці діагнозу.
Загальноклінічне дослідження сечі (загальний аналіз сечі) включає визначення фізичних властивостей, хімічного складу і мікроскопічного вивчення осаду.
Загальноклінічне дослідження калу (копрограма) – важливе доповнення до діагностики захворювань органів травлення та оцінці результатів їх лікування, включає вивчення фізико-хімічних властивостей і мікроскопічне дослідження. Відповідно до новітніх медичних досліджень, проводимо детальний аналіз мікробіоти (сукупність бактерій кішківника), що дозволяє виявляти схильність до різних захворювань задовго до прояву клінічних симптомів.
Загальноклінічне дослідження виділень з сечостатевих органів (урогенітальний мазок на мікрофлору і цитологічне дослідження) проводять для оцінки характеру мікрофлори і виявлення запального процесу, а також для виявлення атипових клітин і оцінки вироблення статевих гормонів.
Біохімічні дослідження крові
Тестування крові дозволить визначити функції основних життєво важливих органів – нирок, печінки, підшлункової залози, ендокринної системи, отримати інформацію про обмін речовин, визначити рівень ферментів, вітамінів і мікроелементів.
Виявлення запальних процесів ще до клінічних проявів і скарг – це сверхранняя діагностика, доступні нашим відвідувачам вже сьогодні.
ІФА діагностика
ІФА – це метод визначення в крові пацієнта антитіл до інфекційних агентів, неспецифічних (універсальних) імуноглобулінів, кількісного виміру гормонів. Метод ІФА має високу чутливість і специфічність, дозволяє визначити реакцію організму пацієнта на інфекційний процес.
Тест-системи для імуноферментної діагностики виявляють широке коло різних інфекцій: ВІЛ-інфекція, вірусні гепатити, цитомегаловірусна, герпетична, токсоплазмова та ін. інфекції і гормони.
ДНК-діагностика інфекцій (ПЛР)
ПЛР – полімеразна ланцюгова реакція. Це високочутливий метод визначення збудника бактеріальної або вірусної інфекції в організмі. Він заснований на визначенні специфічної структури ДНК (генетичного коду) кожного мікроба чи вірусу. ПЛР – «золотий стандарт» виявлення інфекційних агентів, з його допомогою вірусні інфекції можна виявляти відразу після зараження, за тижні або місяці до того, як проявляться перші симптоми.
Основні особливості і переваги методу ПЛР:
100% специфічність, тому що кожен збудник має унікальний фрагмент нуклеїнових кислот;
висока чутливість;
можливість визначити кількість копій збудника (дозволяє оцінити якість терапії);
можливість одночасної діагностики декількох збудників.
Мікробіологічні дослідження (з визначенням чутливості до антибіотиків)
Бактеріологічний посів (мікробіологічне дослідження) – лабораторне дослідження, при якому біоматеріал поміщають в сприятливу для росту бактерій середу при певних температурних параметрах. Цим методом визначається кількість збудника, і його чутливість до антибіотиків, що дозволяє індивідуально підбирати препарат для лікування і контролювати процес одужання.
Звернувшись в лабораторію «Валео» Ви отримаєте кваліфіковану допомогу при мінімальних витратах часу і сил.