Our adress: (details )
Moscowska str. 46   7:30 AM - 8:00 PM, Saturday: 7:30 AM - 5:00 PM
Bogoyavlenskii Avenue. 340/2   7:30 AM - 5:00 PM, Saturday: 7:30 AM - 4:00 PM

Школа – на старт! 2019.08.26    5:46

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Увага! Дорогі батьки! Ми знову з Вами на старті захоплюючої шкільної естафети з «перешкодами» та «призами»! Знову чекають нас ранні підйоми в ранці та тяжкі укладання спати ввечері, вічні питання: «чим нагодувати?» І «у що одягнути?». Візьмемо на себе сміливість коротко нагадати основні прописні істини – правила життя дитини – школяра.

Ранкове пробудження краще організувати не швидким та спокійним, добрий та веселий настрій з ранку буде мотивувати Вашу дитинку цілий день на гарний настрій і самопочуття! Після підйому до сніданку добре б випити теплої водички для пробудження кишечника, зробити активну зарядку з дихальними вправами, потім водні процедури і тільки після цього – сніданок!

Перший сніданок – найважче для мам і їх не прокинувшихся чад – має бути ситним, смачним, помірним! Можливо – каша з молоком або йогуртом з медом, маслом, сиром, фруктами (на вибір).

Другий сніданок (взяти з собою в школу) – через 3-4 години після початку навчання. Хороший варіант – бутерброд з цільнозерновим хлібом, шматочком нежирного сиру або м’яса, листям салату, горіхи, свіжі фрукти, йогурт.

Обід (краще не відразу після повернення зі школи, а після короткого 20-30 хвилинного відпочинку – відволіктися від шкільного емоційного і фізичного навантаження!) В обід потрібен обов’язковий суп, на друге – нежирне м’ясо з гарніром і овочевим салатом, на десерт – смачний компот або кисіль з корисною здобою.

Після обіду рекомендуємо трохи відпочити – коротка прогулянка на вулиці, а не – «Негайно за уроки!».
Хочеться порекомендувати урізноманітнити найважчий час в шкільному житті – виконання домашніх завдань! Робити перерви кожні 30-50 хвилин, перемикати увагу дитини – фізкультурні паузи, гімнастика для очей, танцювальні хвилинки! Іноді просто вмитися або стати під душ в жарку пору – це чудове рішення всіх проблем і злагода в родині!

Слідкуйте за поставою Вашого чада, пам’ятайте, що світло на столі повинно бути зліва! Іноді дуже важливо з профілактичною метою, без видимих хвороб, повести дитину на прийом до окуліста та ортопеда, раз на рік перевірити рівень кальцію і вітаміну Д-3, ніж потім лікувати вже сформувалися захворювання хребта та очей!

Легкий перекус між обідом та вечерею – смачний і корисний полуденок – компот, сирок з фруктами і медом.

Уроки зроблені! Ура! Заслужений відпочинок, але знову ж – увага! Прогулянки на свіжому повітрі (не менше 2 годин на день!). Також рекомендуємо 2-3 рази на тиждень відвідування спортивних секцій. Окремим, дуже серйозним питанням. вважаємо дозоване використання комп’ютерів, планшетів, смартфонів. Розуміючи, що світ гаджетів це захоплюючий спосіб пізнання і спілкування, не забуваємо про зорове та психоемоційне навантаження на Ваших милих діточок від маленьких електронних «друзів»!

Відпочили, погуляли і ось прийшов час для довірчих сімейних бесід та розповідей перед вечерею! Тісне спілкування, спільне вирішення важких для школяра, як маленького, так і підлітка, проблем – найкращій шлях до сьогодення і майбутніх міцних відносин між батьками і дитинкою! Здається, що часу на це завжди бракує, але це той таємничий момент, коли Ви дуже потрібні дитині!

Чи не пізніше, ніж за 2 години до сну, повинна бути вечеря. Зазвичай вона легка, має добре засвоюватися і перетравлюватися, щоб сон був спокійний! Це може бути запечене або тушковане м’ясо з овочами, сир з йогуртом, корисний трав’яний чай.

Пам’ятаємо – протягом дня дитина повинна випивати достатню кількість чистої води – норма в середньому 30-40 мл на 1 кг ваги.

І ось ще один дуже важливий момент у житті школяра – своєчасно лягти спати і дійсно відпочити в цей період. Важливо, щоб тривалість сну в середньому була близько 9 години і процедура засинання починалася в проміжок між 21.30 та 22.30 – при пізнішому засинанні сон буде значно менш корисний. Також важливо створити правильну атмосферу в спальні дитини – тут не повинно бути комп’ютерної техніки, джерел світла і шуму.

Це всього лише верхівка айсберга проблем і складнощів шкільного життя. У наступних наших зустрічах ми плануємо обговорити методи загартовування та правильної вітамінотерапії. Складним питанням, яке вимагає обговорення, є також питання підліткової відчуженості і агресії.

Будьте здорові та бережіть здоров’я Ваших школярів!

лікар педіатр Половий Юрій Олександрович

Make an appointment

Full name*

E-mail

Phone*

Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Our contacts

Nikolaev, Moskovskaya St., 46a
Phones:
(0512) 47-38-28,
(0512) 76-74-78,
050 755 96 37,
E-mail: info@valeo.ua
Monday — Friday from 7:00 to 20:00
Saturday from 7:30 to 15:00
Sunday is a day off

Mykolaiv, Bogoyavlensky Avenue, 340/2
Phones:
(0512) 64-10-79,
(050) 840-17-03,
E-mail: info@valeo.ua
Monday-Friday: from 7:30 to 17:00
Saturday from 7:30 to 16:00
Sunday is a day off
Break from 13:00 to 13:30