Our adress: (details )
Moscowska str. 46   7:30 AM - 8:00 PM, Saturday: 7:30 AM - 5:00 PM
Bogoyavlenskii Avenue. 340/2   7:30 AM - 5:00 PM, Saturday: 7:30 AM - 4:00 PM

КардіологіяSorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Кардіологія – наука про серце, найважливіший орган людського організму.
Захворювання серцево судинної системи вже кілька десятиліть є головною причиною смертності у світі. Це пов’язано із загальною тенденцією до високого рівня стресів, гіподинамією, переїданням. Але ці причини серцево-судинних захворювань потенційно можна попередити. Кардіологія останні роки стрімко розвивається, лікарі в розвинених країнах в тому числі в Україні навчилися запобігати і лікувати багато захворювань.

Лікарі кардіологи Миколаєва лікують широкий спектр захворювань серцево-судинної системи

У нашому центрі кваліфіковані лікарі – кардіологи Миколаєва займаються діагностикою та лікуванням наступних поширених захворювань серцево-судинної системи:
• Ішемічна хвороба серця, стенокардія напруги
• Гіпертонічна хвороба
• Всі види аритмій
• Ревматичні хвороби серця
• Міокардит, ендо- перикардити
• Хронічна серцева недостатність
• Нейро-циркуляторна дистонія
• Атеросклероз і порушення ліпідного обміну і ін.

Актуальним для сучасної людини є профілактичний огляд. Лікар-кардіолог в Миколаєві на сьогоднішній день має всі можливості для того, щоб обчислити Ваш персональний ризик розвитку таких несприятливих подій як інфаркт і інсульт і вчасно призначити відповідне лікування.
Також, за свідченнями Вам може бути призначено повне кардіологічне обстеження. В першу чергу, це добре всім відома електрокардіограма – доступний і найнадійніший метод діагностики ішемії міокарда, стенокардії, інфаркту, аритмії та іншої патології.

Консультація кардіолога в Миколаєві з використанням сучасних методів діагностики

Кардіолог в Миколаєві під час консультації може призначити УЗД серця з допплерографією. УЗД серця дозволяє «побачити» структуру серця, спостерігати за роботою клапанів, скоротністю  шлуночків, виявляти вади серця, постінфарктні рубці, точно заміряти основні параметри серцевої діяльності.
При аритміях, «перебоях» у роботі серця, непритомності незрозумілої етіології необхідно Холтерівське моніторування – 24-годинне ЕКГ в домашніх умовах. Холтер зафіксує все, що відбувається з вашим серцем в спокої і під час навантаження, виявить епізоди можливої ​​кисневого голодування, характер виникнення і види аритмій.

Наше нововведення – Допплерографічеськоє дослідження судин (шиї, нирок, нижніх кінцівок (артерії і вени) відкриває нові можливості в діагностиці та ранній профілактиці атеросклерозу, тромбоемболій. Адже перші атеросклеротичні зміни на внутрішній оболонці сонних артерій можуть бути виявлені в юному і навіть дитячому віці. Тромбози вен нижніх кінцівок – небезпечний стан, що вимагає раннього виявлення та термінової консультації судинного хірурга.

Кардіолог в Миколаєві в сучасному центрі «Валео»

У лікуванні захворювань серця і судин сьогодні відбувається стрімкий прогрес. І в нашому Медичному центрі ведення кардіологічного пацієнта засноване на сучасних клінічних рекомендаціях, розроблених провідними кардіологічними товариствами (Європейським товариством кардіологів, Українською Асоціацією кардіологів).

Full name*

E-mail

Phone*

Comment

Our contacts

Nikolaev, Moskovskaya St., 46a
Phones:
(0512) 47-38-28,
(0512) 76-74-78,
050 755 96 37,
E-mail: info@valeo.ua
Monday — Friday from 7:00 to 20:00
Saturday from 7:30 to 15:00
Sunday is a day off

Mykolaiv, Bogoyavlensky Avenue, 340/2
Phones:
(0512) 64-10-79,
(050) 840-17-03,
E-mail: info@valeo.ua
Monday-Friday: from 7:30 to 17:00
Saturday from 7:30 to 16:00
Sunday is a day off
Break from 13:00 to 13:30