Центр Валео в Николаеве
Telephones: (all )
(098) 459-70-80
Our adress: (details )
Moscowska str. 46   7:30 AM - 8:00 PM
3 Slobodskaya str. 49/1
Bogoyavlenskii Avenue. 340/2
Medical center «Valeo» News | Publications

Як попередити хвороби? Аналізи, які потрібно здати кожному. 2018.12.09    7:41

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in one of the available alternative languages. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Для чого і які аналізи потрібні в тому чи іншому випадку?

Назарова С.В сiмейний лiкар, педiатр, гастроентеролог

Зазвичай людина звертається до лікаря при нездужанні або симптомах захворювання. Але цього недостатньо. Щоб виявити наявність в організмі прихованого захворювання і підтримувати нормальний стан здоров’я, необхідно проходити певну групу аналізів приблизно раз на рік.

Ці обстеження, а також консультація Вашого лікаря, допоможуть Вам набути впевненості в стані власного здоров’я.

Лабораторні дослідження, що проводяться в нашому центрі дають максимально точні результати, що дозволяє повністю вивчити стан організму . Ця точність пов’язана з тим, що в центрі є власна діагностична лабораторія, лабораторний матеріал досліджується на місці, нікуди не транспортується.

Багато захворювань «сидять» в організмі і тривалий час ніяк себе не проявляють. Перші симптоми таких прихованих недуг багато в чому і часто проявляються однаково: слабкість, підвищена стомлюваність, сонливість або безсоння. Подібні симптоми багато хто приписує стресу або авітамінозу. Але навіть якщо людина відчуває себе абсолютно здоровим, періодичне проходження обов’язкових обстежень дозволить виявити приховане захворювання і вчасно почати.

Отже, про що говорить загальний аналіз крові?
Це досить інформативний тест, що визначає неспецифічні зміни в організмі. Визначає кількісний вміст в крові еритроцитів, гемоглобіну, гематокриту, тромбоцитів і швидкість їх осідання. Всі показники загального аналізу крові змінюються в залежності від віку. На підставі цього аналізу лікар може запідозрити наявність в організмі вірусної або бактеріальної інфекції, анемії, зниження або підвищення згортання крові, алергії, порушення процесів кровотворення.

Загальний аналіз сечі дозволяє виявити запалення сечового міхура, сечовивідних шляхів, нирок, сечокам’яну хворобу. Якщо в осаді сечі здорової людини присутні певні речовини, лікар допоможе скорегувати дієту, що дозволяє уникнути розвитку захворювань сечовивідних шляхів шляхів і нирок.

Біохімія крові охоплює широкий спектр дослідження функцій органів та систем організму:печінкові проби, ниркові проби, ліпідограмма. Це дослідження дозволить оцінити роботу печінки, нирок, а також стан наших судин – наявність холестеринових бляшок, схильність до тромбозу судин.

Цукор крові: призначення цього аналізу зрозуміло всім. Але є більш точне дослідження – визначення так званого глікозильованого гемоглобіну. За допомогою цього аналізу можна встановити точно, чи було підвищення цукру крові у людини протягом останніх 2-3 місяців, що дуже важливо для прихованого діабету.

Імуноферментний аналіз дає можливість розпізнати певний тип збудника інфекційного захворювання. Антигени чужорідного білка постійно взаємодіють з антитілами імунної системи, утворюють так звані імунні комплекси, що і визначає це аналіз.

ПЛР-дослідження також дозволяє з високою точністю виявити конкретний тип збудника захворювання.

Всі ці аналізи входять в комплекс необхідних обстежень, які кожна людина, яка піклується про своє здоров’я, повинна проходити 1 раз в рік.

При виявленні відхилень у функціонуванні організму наші лікарі призначуть Вам додаткові обстеження для встановлення точного діагнозу і лікування. Адже принцип «краще попередити, ніж лікувати» в наші дні як не можна більш актуальний.

 

Бажаю Вам бути впевненими у власному здоров’ї!

лікар сімейної медицини, педіатр, гастроентеролог Назарова Світлана Василівна

Читайте також : 

 

Записаться на приём

 

Make an appointment

Our contacts


Nikolaev, st.Moskovskaya, 46a
Monday — Friday from 7:30 to 20:00
Saturday from 8:00 to 17:00 Sunday — day off
E-mail info@valeo.net.ua
Phone: (0512)  76-74-78
Phone for appointments and ultrasound: (0512) 76-74-78, 050 755 96 37
Inquiry service: 098 459 70 80 
  Phone for insurance companies: 068 312 99 31