Центр Валео в Николаеве
Telephones: (all )
(098) 459-70-80
Our adress: (details )
Moscowska str. 46   7:30 AM - 8:00 PM
3 Slobodskaya str. 49/1
Bogoyavlenskii Avenue. 340/2
Medical center «Valeo» News | Publications

Наші гінекологи на конгресі з міжнародною участю 2019.06.11    9:09

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in one of the available alternative languages. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Одне з найактуальніших питань сьогодні для багатьох молодих сімей – це планування сім’ї, особливості вагітності в різному віці, проблеми невиношування вагітності. Наші гінекологи регулярно беруть участь в конгресах, семінарах, де активно вивчають ці питання і діляться досвідом з колегами.

Курманська Марина Геннадіївна та Кудріна Світлана Сергіївна 7 і 8 червня стали учасниками III національного конгресу з міжнародною участю “Планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я нації”. який проходив в м Київ.

Участь в заходах такого масштабу дає можливість нашим фахівцям отримати знання і досвід провідних експертів з різних країн, що завжди підвищує компетентність лікаря, а значить і результат для пацієнта.

“Не буває” шаблоннного “лікування, для кожної пари, в кожному окремому випадку при плануванні вагітності, при безплідді в нашому центрі індивідуальний підхід. Тільки здорова жінка може дати здорове потомство, – коментує Марина Геннадіївна.

Розглядалися такі актуальні питання:

– якість життя і репродуктивне здоров’я жінки при ендометріозі і гіперплазії ендометрія;
– особливості репродуктивного здоров’я життя жінки в різних вікових групах;
– збереження здоров’я і якості життя жінки – роль гінеколога в реаліях сучасного життя. Акцентувалася увага на патології молочних залоз у структурі гінекологічного прийому;
– проблема невиношування вагітності та збереження репродуктивного здоров’я жінки, психоемоційного стану вагітних з груп потенційного ризику, а також можливість природних пологів у жінки з рубцем на матці;
– окрему увагу приділяли наймолодшій віковій групі: нормалізація порушень менструальної функції у дівчаток підлітків з метою ранньої профілактики гінекологічної патології.

Тільки разом з лікарем Ви зможете відповісти на такі непрості питання про здоров’я жінок в будь-якому віці.

Дізнатися більше про послуги гінекології в медичному центрі ВАЛЕО

Our contacts


Nikolaev, st.Moskovskaya, 46a
Monday — Friday from 7:30 to 20:00
Saturday from 8:00 to 17:00 Sunday — day off
E-mail info@valeo.net.ua
Phone: (0512)  76-74-78
Phone for appointments and ultrasound: (0512) 76-74-78, 050 755 96 37
Inquiry service: 098 459 70 80 
  Phone for insurance companies: 068 312 99 31