Центр Валео в Николаеве
Телефони: (всi )
Наша адреса: (детальнiше )
Вул. Московська 46   з 7:30 до 20:00
Вул. 3 Слободська 49/1
Пр. Богоявленський 340/2
Медичний центр «Валео»

Річний поліс медичного супроводу «Під захистом»Для тих, хто піклується про своє здоров’я.

 
Профілактика та раннє виявлення хвороб і факторів ризику їх розвитку – запорука здоров’я і істотна економія на вартості лікування.
 
Cтану здоров’я потрібно приділяти достатньо уваги і виявлення захворювання ще до появи перших симптомів – це шанс запобігання його розвитку, або лікування без наслідків і ризику розвитку ускладнень. Важливо й те, що своєчасна діагностика і лікування припускають набагато менші фінансові витрати.
 
Ми пропонуємо щорічний поліс програми поглибленого обстеження для профілактики і лікування найбільш поширених захворювань, що включає в себе в першу чергу сучасні методи лабораторної, інструментальної та функціональної діагностики.
 
Поліс купується одноразово (подібно страховці), а використовувати включені в нього опції можна або відразу, або протягом календарного року. Оскільки оплата попередня, навіть при підвищенні вартості наших послуг для власників полісу ціна залишається незмінною. Загальна вартість послуг, закладених в програму поліса, нижче прайсової, що робить його придбання економічно вигідним. Якщо виникає індивідуальна необхідність в придбання будь-яких медичних послуг, що не увійшли до програми – у власників полісу з’являється право на знижку на всі додаткові послуги. Для того що б зробити програму більш гнучкою і персоналізованою надається можливість заміни 30% опцій поліса на інші потрібні конкретному пацієнту. Заміна проводиться за погодженням з лікуючим лікарем.
 
Рекомендована базова програма (перший варіант):
 
загальноклінічні, біохімічні, лабораторні дослідження біоматеріалу (кров, сеча, кал – 115 параметрів), УЗД (органів черевної порожнини: печінки, жовчного міхура, підшлункової залози селезінки; нирок, щитовидної залози, органів малого таза для жінок, для чоловіків-передміхурової залози ), ЕКГ.
 
Крім базової програми (перший варіант) доступна розширена програма поліса (другий варіант), яка доповнена лабораторними дослідженнями на гепатити В і С, урогенітальні інфекції (і інфекції, що передаються статевим шляхом), ВІЛ, УЗД серця і судин (допплерографічне дослідження на апараті експертного класу )
 
В програми включені нові види аналізів з високою діагностичною значимістю – результати новітніх наукових досліджень в медицині.
 
У перший і другий варіант поліса входять по три лікарських консультації (терапевт, вузький спеціаліст).
 
Вартість базової програми (перший варіант) – 3565 грн (повна прайсова вартість – 4060 грн)
 
Вартість розширеної програми (другий варіант) – 6980 грн (повна прайсова вартість – 7795 грн)
 
Поліс можна придбати для себе, або членів сім’ї, наприклад, батьків, які потребують медичного супроводу. Відмінне рішення для роботодавців – придбання поліса для своїх співробітників.
 
Додаткова перевага – за окремою ціною власники поліса мають право на не ургентний виклик лікаря додому за попередньою заявкою.
 
Якісна діагностика – це практично половина успіху лікування.

Наши контакты


Николаев, ул.Московская, 46а
Понедельник—пятница с 7:30 до 20:00
Суббота с 8:00 до 17:00 Воскресенье—выходной
Эл.почта: info@valeo.net.ua
Телефон: (0512)  76-74-78
Телефон для записи на прием и УЗИ : (0512) 76-74-78, 050 755 96 37
Справочная служба: 098 459 70 80 
  Телефон для страховых компаний: 068 312 99 31