Диагностика

Консультации специалистов

Лабораторные исследования

Ми почали вакцинацію проти дифтерії!

Новости  /  5 Март, 2018

Дифтерія – інфекційне захворювання, яке протікає гостро, та характеризується запаленням переважно ротоглотки, основною причиною якого є потрапляння в організм бацили Леффлера (дифтерійна паличка).

Єдиним носієм інфекції в природі може бути людина!

Основні механізми передачі дифтерії :
-повітряно-крапельний шлях
-контактний механізм зараження (можливий рідше)

Захворювання викликає не сам збудник, а токсин, який він виділяє. Дифтерійний токсин – один з найсильніших в природі. У разі відсутності або невеликої кількості антитіл до токсину він викликає спочатку місцеву запальну реакцію, а потім вражає : серцево-судинну, нервову, сечовидільну системи.

Перебіг даного захворювання стає особливо важким для тих пацієнтів, які раніше не робили щеплення проти дифтерії. Єдиним методом лікування дифтерії є введення сироватки, яка містить вже готові антитіла. На жаль, на сьогоднішній день в нашій країні така сироватка відсутня, тому відмовляючись від щеплення, Ви наражаєте себе на серйозну небезпеку.

Єдиний метод запобігти захворюванню – вакцинація для дітей згідно календаря щеплень та ревакцинація для дорослих кожні 10 років!
В нашому центрі проводиться вакцинація проти дифтерії дорослим та дітям з 7-річного віку.

Рекомендується перед проведенням щеплення визначити кількість антитіл до дифтерійного токсину в крові.
Цей аналіз дасть відповідь на питання, чи захищений Ваш організм від дифтерії, і чи потрібна Вам вакцинація. Дослідження проводиться навіть щепленим пацієнтам, щоб визначити, виробився імунітет після введення вакцини, чи необхідний додатковий захист (повторна вакцинація). Адже особливості імунної системи індивідуальні, і навіть проведене в минулому щеплення не гарантує достатньої кількості антитіл.

Щеплення проводиться за попереднiм записом, телефони для запису 76-74-78, 050 755 96 37

Читайте также :