Центр Валео в Николаеве
Telephones: (all )
(098) 459-70-80
Our adress: (details )
Moscowska str. 46   7:30 AM - 8:00 PM
3 Slobodskaya str. 49/1
Bogoyavlenskii Avenue. 340/2
Medical center «Valeo» Services

ДерматологіяSorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in one of the available alternative languages. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Шкіра, як відомо, дзеркало здоров’я, вмій тільки читати «ієрогліфи» і робити висновки. Ось ми і вміємо.

Лабораторно-діагностична база медичного центру “Валео” дозволяє не тільки виявити шкірне захворювання, але і розібратися в загальних причинах його виникнення, так як чисто шкірної проблемою є, напевно, тільки короста.

А якщо вже в причинах та шляхах розвитку захворювання розібралися – тут і до виправлення «поломок» недалеко. Наприклад, всім нам добре знайома проста або, як кажуть лікарі, вульгарна бородавка. Здавалося б – нічого особливо страшного. Однак це шкірне захворювання є вірусним і крім видалення вимагає противірусної і імунокорегуючої терапії, в іншому випадку проблема не закінчиться в момент видалення, а благополучно продовжиться далі.

Приблизно 15% всіх звернень до лікарів припадає на частку дерматолога.

Захворювання шкіри складні і різноманітні, серед них розрізняють:

Поряд з дерматозами, що мають тільки для них характерну причину виникнення, існує велика група захворювань шкіри, які можуть бути викликані різними факторами (екзема, червоний плоский лишай, рожеві вугри і т. Д.).

Вибір засобу або методу лікування цілком залежить від причини і характеру захворювання шкіри. Для того щоб правильно вибрати метод лікування шкіри, необхідно попередньо провести глибоке і всебічне обстеження, яке дозволить виявити фактори, що викликали захворювання, а також фактори, що призводять до розвитку захворювання, в кожному конкретному випадку.

Дерматолог в Миколаєві ефективно лікує захворювання

Сучасна дерматологія дозволяє домогтися гарних результатів у таких випадках, які ще кілька років тому здавалися невиліковними. Лікар дерматолог в Миколаєві в центрі «Валео» пропонує ефективне лікування таких захворювань:

Our contacts


Nikolaev, st.Moskovskaya, 46a
Monday — Friday from 7:30 to 20:00
Saturday from 8:00 to 17:00 Sunday — day off
E-mail info@valeo.net.ua
Phone: (0512)  76-74-78
Phone for appointments and ultrasound: (0512) 76-74-78, 050 755 96 37
Inquiry service: 098 459 70 80 
  Phone for insurance companies: 068 312 99 31