Центр Валео в Николаеве
Telephones: (all )
(098) 459-70-80
Our adress: (details )
Moscowska str. 46   7:30 AM - 8:00 PM
3 Slobodskaya str. 49/1
Bogoyavlenskii Avenue. 340/2
Medical center «Valeo»

Річний поліс медичного супроводу «Під захистом»Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in one of the available alternative languages. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Для тих, хто піклується про своє здоров’я.

 
Профілактика та раннє виявлення хвороб і факторів ризику їх розвитку – запорука здоров’я і істотна економія на вартості лікування.
 
Cтану здоров’я потрібно приділяти достатньо уваги і виявлення захворювання ще до появи перших симптомів – це шанс запобігання його розвитку, або лікування без наслідків і ризику розвитку ускладнень. Важливо й те, що своєчасна діагностика і лікування припускають набагато менші фінансові витрати.
 
Ми пропонуємо щорічний поліс програми поглибленого обстеження для профілактики і лікування найбільш поширених захворювань, що включає в себе в першу чергу сучасні методи лабораторної, інструментальної та функціональної діагностики.
 
Поліс купується одноразово (подібно страховці), а використовувати включені в нього опції можна або відразу, або протягом календарного року. Оскільки оплата попередня, навіть при підвищенні вартості наших послуг для власників полісу ціна залишається незмінною. Загальна вартість послуг, закладених в програму поліса, нижче прайсової, що робить його придбання економічно вигідним. Якщо виникає індивідуальна необхідність в придбання будь-яких медичних послуг, що не увійшли до програми – у власників полісу з’являється право на знижку на всі додаткові послуги. Для того що б зробити програму більш гнучкою і персоналізованою надається можливість заміни 30% опцій поліса на інші потрібні конкретному пацієнту. Заміна проводиться за погодженням з лікуючим лікарем.
 
Рекомендована базова програма (перший варіант):
 
загальноклінічні, біохімічні, лабораторні дослідження біоматеріалу (кров, сеча, кал – 115 параметрів), УЗД (органів черевної порожнини: печінки, жовчного міхура, підшлункової залози селезінки; нирок, щитовидної залози, органів малого таза для жінок, для чоловіків-передміхурової залози ), ЕКГ.
 
Крім базової програми (перший варіант) доступна розширена програма поліса (другий варіант), яка доповнена лабораторними дослідженнями на гепатити В і С, урогенітальні інфекції (і інфекції, що передаються статевим шляхом), ВІЛ, УЗД серця і судин (допплерографічне дослідження на апараті експертного класу )
 
В програми включені нові види аналізів з високою діагностичною значимістю – результати новітніх наукових досліджень в медицині.
 
У перший і другий варіант поліса входять по три лікарських консультації (терапевт, вузький спеціаліст).
 
Вартість базової програми (перший варіант) – 3565 грн (повна прайсова вартість – 4060 грн)
 
Вартість розширеної програми (другий варіант) – 6980 грн (повна прайсова вартість – 7795 грн)
 
Поліс можна придбати для себе, або членів сім’ї, наприклад, батьків, які потребують медичного супроводу. Відмінне рішення для роботодавців – придбання поліса для своїх співробітників.
 
Додаткова перевага – за окремою ціною власники поліса мають право на не ургентний виклик лікаря додому за попередньою заявкою.
 
Якісна діагностика – це практично половина успіху лікування.

Наши контакты


Николаев, ул.Московская, 46а
Понедельник—пятница с 7:30 до 20:00
Суббота с 8:00 до 17:00 Воскресенье—выходной
Эл.почта: info@valeo.net.ua
Телефон: (0512)  76-74-78
Телефон для записи на прием и УЗИ : (0512) 76-74-78, 050 755 96 37
Справочная служба: 098 459 70 80 
  Телефон для страховых компаний: 068 312 99 31